Студентка факультету ТеСЕТ - учасник Study Tours To Poland PDF Друк e-mail

5-15 листопада 2019 року в місті Гданськ відбувся навчальний тур до Польши Study Tours To Poland. Студентка факультету ТеСЕТ СумДУ Олена Болотнікова,  відвідала цей навчальний тур.

Олена трохи розповіла нам, що саме там відбувалось:

"Впродовж 11 днів 15 студентів з України, Росії, Молдови та Білорусі відвідали багато музеїв, бібліотек, молодіжних центрів та громадських організацій. Нас знайомили з роботою волонтерських організацій, розповідали про можливості навчання в Гданському університеті, ми відвідували мерію, навіть вдалось зустрітись з першим президентом незалежної Польщі!!! Мені було дуже цікаво, часу сумувати не було взагалі. Проживання, харчування та проїзд (фіксованна сума) оплачується організаторами. Подати заявку можуть активні студенти віком 18-21 років. Тож не упускай свій шанс розширити  уявлення про польске життя, знайти друзів з різних країн та весело і з користю провести 11 днів! "