Вітаємо Віталія Іванова з успішним захистом докторської дисертації! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 04 жовтня 2019, 00:00

4 жовтня 2019 року відбувся успішний захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук доцента кафедри технологія машинобудування, верстати та інструменти (ТМВІ), заступника декана факультету технічних систем та енергоефективних технологій (ТеСЕТ) Сумського державного університету (СумДУ) Віталія Іванова зі спеціальності 05.02.08 − технологія машинобудування. Захист проходив на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.052.02 при Одеському національному політехнічному університеті.

Свою наукову працю дисертант присвятив актуальній темі – «Науково-прикладні основи підвищення ефективності обробки складнопрофільних деталей на свердлильно-фрезерно-розточувальних верстатах».

Науковий консультант - д.т.н., професор Залога В.О., завідувач кафедри технологія машинобудування, верстати та інструменти Сумського державного університету.

Офіційні опоненти:
- д.т.н., доцент Ступницький В.В., професор кафедри технології машинобудування Національного університету "Львівська політехніка".
- д.т.н., професор Пасічник В.А., завідувач кафедри інтегрованих технологій машинобудування Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”.
- д.т.н., професор Пермяков О.А., завідувач кафедри технології машинобудування та металорізальних верстатів Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.

Колектив кафедри ТМВІ та факультету ТеСЕТ СумДУ щиро вітає свого колегу. Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, успіхів та нових наукових досягнень! Нехай Ваш кипучій ентузіазм та невтомна енергія допоможуть сягнути нових творчих вершин та цікавих проектів!