Випускник факультету призначений першим заступником міністра новоствореного Міністерства розвитку громад України PDF Друк e-mail
Середа, 11 вересня 2019, 08:00

11 вересня 2019 року Кабінет Міністрів України на своєму засіданні призначив заступників в ряд міністерств. Так, до новоствореного Міністерства розвитку громад і територій першим заступником міністра призначили Дмитра Живицького, який до цього з 2016 року був керівником апарату Сумської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, що Дмитро Живицький навчався на кафедрі процесів та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв (ПОХНВ) інженерного факультету, у 2004 році закінчив Сумський державний університет (СумДУ) і отримав повну вищу освіту за спеціальністю "Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів" та здобув кваліфікацію магістра, а в 2018 році за результатами сертифікації Європейською федерацією національних інженерних асоціацій FEANI одним з перших випукників кафедри отримав Engineering Card. Працював на посадах інженера-конструктора СКБ ТКМ, ВАТ "СМНВО ім. М.В.Фрунзе", заступника технічного директора ВАТ "Суминафтопродукт", консультанта патронатної служби голови Сумської обласної державної адміністрації.