У СумДУ пройшли змагання Кубку України з судномодельного спорту PDF Друк e-mail
Написав Олег Чех
Неділя, 23 червня 2019, 00:00

З 21 по 23 червня на водно-веслувальній базі СумДУ пройшов 2 етап Кубку України з судномодельного спорту секції «М» (швидкісні радіокеровані моделі). До Сум завітали команди з Києва, Дніпра, Полтави, Кременчука, Харкова та Сумської області – всього 43 учасники.

Змагання відбувалися вперше на відкритій воді, - зазначив голова обласного осередку федерації судномодельного спорту України Павло Руденко. - СумДУ має потужну матеріальну базу для проведення змагань на рівні чемпіонату України.

Представники університету здобули ряд нагород у цих змаганнях. У категорії моделей Expert студентка факультету ЕЛІТ Руденко Євгенія була третьою. Також бронзу в категорії моделей HYDRO 1 здобув представник факультету ТеСЕТ керівник гуртка судномоделізму та судномодельного спорту Руденко Павло.

Юніори збірної Сумщини порадували вболівальників гарними здобутками. В категорії моделей mini HYDRO (ю) першу в своїй кар'єрі перемогу святкував Дудник Олексій, а бронзу в цій же категорії виборов Терещенко Микита - обидва учасники є підопічними Павла Руденко. Юніори Глухівського центру позашкільної освіти також не відставали. Борщ Дмитро, Науменко Іван та Туман Кирило зайняли увесь п'єдестал у категорії моделей mini MONO і посіли третю сходинку в командній гонці mini team. Ще дві срібні нагороди в категоріях  HYDRO 1 та mini Expert дісталися Туман Кирилу. Також срібло в категорії MONO 1 виборов Науменко Іван.

Завдяки гарним виступам молодих спортсменів Сумщини команда області посіла другу сходинку 2 етапу Кубку України серед юніорів.

Джерело: https://news.sumdu.edu.ua/uk/news/10716-u-sumdu-projshli-zmagannya-kubku-ukrajini-z-sudnomodelnogo-sportu