Факультет отримав сучасне зварювальне обладнання для спеціалізованої лабораторії та підготовки висококваліфікованих зварювальників PDF Друк e-mail
Вівторок, 18 грудня 2018, 00:00

18 грудня 2018 року відбулося підписання договору між Сумським державним університетом і компанією AIR SUPPLY SOLUTIONS UKRAINA s.r.o. (Чеська Республіка) щодо поставки зварювального обладнання загальною сумою 15 тис. євро. Директор філії компанії в Україні Олена Рой, керуючий директор Олексій Дашутін, декан факультету технічних систем та енергоефективних технологій Олександр Гусак, завідувач кафедри прикладного матеріалознавства і технології конструкційних матеріалів Костянтин Дядюра обговорили питання подальшої співпраці, зокрема, створення лабораторії зварювального обладнання та підготовки на базі СумДУ висококваліфікованих зварювальників.