Студент факультету здобув призове місце на Міжнародному конкурсі PDF Друк e-mail
Написав Олег Чех
П'ятниця, 14 грудня 2018, 00:00

З 13 по 14 грудня на базі кафедри «Обладнання і технологій зварювального виробництва» Донбаської державної машинобудівної академії та ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» було проведено VІ Міжнародний конкурс магістерських дипломних проектів, дипломних робіт та магістерських дисертацій студентів вищих навчальних закладів з напрямку підготовки «Зварювання».

У секції «Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій» студент факультету ТеСЕТ  Охріменко Віктор Олександрович за керівництва доцента кафедри ПМіТКМ Гапонової Оксани Петрівни здобув призове ІІІ місце.

Загалом, у конкурсі прийняло участь 34 магістерські дипломні проекти, дипломні роботи та магістерські дисертації.

До складу журі конкурсу були залучені провідні фахівці та діячі в галузі науки і техніки, в тому числі головні спеціалісти провідних підприємств регіону.

З повагою, НТСА факультету ТеСЕТ!