У СумДУ відбулася зустріч представників інжинірингової компанії ТОВ «Прогрестех-Україна» зі студентами факультету ТеСЕТ PDF Друк e-mail
Четвер, 20 грудня 2018, 00:00

20 грудня 2018 р. у стінах Сумського державного університету відбулася зустріч фахівців інжинірингової компанії ТОВ «Прогрестех-Україна» (м. Київ) зі студентським складом інженерних спеціальностей факультету технічних систем і енергоефективних технологій.

У ході презентації директор HR департаменту Максим Гладський і менеджер зі зв’язку з громадськістю компанії Олексій Третьяков доповіли про сучасний стан розвитку та перспективи авіабудівної промисловості, роль і місце компанії ТОВ «Прогрестех-Україна» у розробці літаків корпорації Boeing (CША). Була відзначена участь компанії в розробці, проектуванні та модернізації ряду вітчизняних та закордонних аеропортів, а також важлива роль у поточному ремонті літаків корпорації Boeing. Максим Гладський розповів про основні вимоги, що встановлюються компанією для кандидатів на заміщення посад різних напрямків, умови роботи, а також основні переваги компанії. Наприкінці зустрічі для студентів інженерних спеціальностей проведено пробну співбесіду, що дозволило виявити сильні сторони підготовки та напрямки підвищення рівня професійних навичок студентів. Фахівці компанії відзначили високий рівень підготовки студентів, а також виразили зацікавленість у подальшому поглибленню співпраці з Сумським державним університетом.

Декан факультету ТеСЕТ Олександр Гусак висловив зацікавленість у подальшому розвитку професійних контактів з компанією ТОВ «Прогрестех-Україна», а також запропонував розглянути можливість розробки на базі факультету навчальних курсів компанії.

Завідувач кафедри прикладної гідроаеромеханіки проф. Ігор Ковальов запропонував узгодити навчальні плани з керівництвом компанії з метою підвищення відповідності навичок випускників спеціальності «Гідравлічні машини, гідроприводи і гідропневмоавтоматика» вимогам, що встановлені компанією ТОВ «Прогрестех-Україна» для заміщення посад пов’язаних з розробкою і проектуванням гідравлічних систем авіабудівної промисловості.