Відкриття офісу Skoda Transportation Ukraine PDF Друк e-mail
Четвер, 22 листопада 2018, 00:00

22 листопада 2018 року у м. Дніпро відбулось відкриття офісу Skoda Transportation Ukraine від компанії «Škoda Transportation», Чеська Республіка. На офіційну церемонію від СумДУ були запрошені декан факультету ТеСЕТ Олександр Гусак, заст. декана факультету ЕлІТ Юлія Касьяненко, заст. декана факультету ТеСЕТ Віталій Іванов та Олександр Ляпощенко. Керівництво компанії, а саме директор Skoda Transportation Ukraine Костянтин Жижко, директор з розвитку Кирило Касаєв та головний інженер Петр Шпалек подякували за участь та підтвердили наміри подальшої співпраці з СумДУ, як з одним з провідних університетів в Україні.

Нагадуємо, що між СумДУ та компанією «Škoda Transportation» підписано Договір про співпрацю та організацію програм академічної мобільності, а студенти СумДУ вже мають успішний досвід проходження виробничої практики на підприємствах компанії.