Студенти факультету ТеСЕТ змагалися у інтелектуальній грі «Брейн-Ринг» PDF Друк e-mail
Четвер, 04 жовтня 2018, 00:00

04 жовтня 2018 року студентський деканат разом з НТСА факультету ТеСЕТ СумДУ провели факультетський турнір з «Брейн-рингу». Серед студентів – інженерів за звання найрозумніших боролися 4 команди з 15 учасників.

Модератор гри – керівник гуртка «Ерудит» СумДУ Микола Гуменний та в.о. голови НТСА факультету ТеСЕТ Олег Чех поставили учасникам запитання про цікаві технічні винаходи,  видатних інженерів сучасності, а також питання з фізики, хімії, екології, матеріалознавства, та інших інженерних дисциплін.

За підсумками гри четверте місце посіла команда першокурсників «Інтелектуали», третє місце виборола збірна команда 1 – 5 курсів «Віннери». Після досить рівної боротьби у напруженому фіналі  на другій сходинці опинилася команда третьокурсників «Легіон», а перемогу здобула команда студентів другого курсу «Пухкий кролик».

Студентський декан Марина Антоненко та в.о. голови НТСА факультету ТеСЕТ Олег Чех подякували учасникам за активну та цікаву гру, вручили всім її учасникам сувеніри з символікою СумДУ, а переможцям ­­– ще й солодкий подарунок.

Факультет ТеСЕТ разом із студентським деканатом та науковим товариством вітає переможців та бажає учасникам і надалі розвивати свою ерудованість!