При підготовці магістрів з енергоменеджменту на факультеті ТеСЕТ СумДУ запроваджено міжнародні освітні проекти «Global Online Science Labs for Inquiry Learning at School», «Discovery Education» та Бостонського Університету PDF Друк e-mail
Понеділок, 10 вересня 2018, 00:00

Студенти факультету технічних систем та енергоефективних технологій (ТеСЕТ) Сумського державного університету (СумДУ) зі спеціальності «Енергетичний менеджмент» будуть навчатися за допомогою віртуальних лабораторних робіт (ВЛР). Викладач кафедри прикладної гідроаеромеханіки (ПГМ) факультету ТеСЕТ СумДУ, к.т.н., асист. Вікторія Мілтих впроваджує виконання ВЛР на власних мобільних пристроях для студентів, що вивчають навчальну дисципліну «Нетрадиційні та поновлювані джерела енергії».

ВЛР широко застосовуються у сучасному навчальному процесі провідними університетами світу. Вони імітують реальні фізичні процеси, що вивчаються. За допомогою ВЛР можна досліджувати, наприклад, роботу великих вітроелектростанцій, що у натурних умовах є неможливим. Заплановані робочою програмою ВЛР, були розроблені фахівцями Бостонського Університету та освітніх проектів «Global Online Science Labs for Inquiry Learning at School» та «Discovery Education».

Викладачі кафедри ПГМ факультету ТеСЕТ СумДУ впроваджують у навчальний процес студентів сучасні технології, методи та засоби навчання, щоб забезпечити отримання найсучасніших знань та навичок, загальних та спеціальних компетентностей, які затребувані на світовому ринку праці.