Цього року СумДУ має найвищий показник призових місць у Всеукраїнській студентській олімпіаді за весь період участі PDF Друк e-mail

За результатами Всеукраїнської студентської олімпіади  цього року студенти Сумського державного університету (СумДУ) отримали 48 призових місць і це найвищий показник за всі роки. Серед них – 6 перших місць, 17 – других місць, 25 – третіх місць.

Факультет технічних систем та енергоефективних технологій (ТеСЕТ) здобув найбільшу кількість призових місць – 14; навчально-науковий інститут фінансів, економіки та менеджменту ім. О. Балацького (ФЕМ) й факультет електроніки та інформаційних технологій (ЕлІТ) отримали однакову кількість перемог – 9; медичний інститут зайняв 8 призових місць; навчально-науковий інститут бізнес-технологій «УАБС» – 6; по 1 призовому місцю - навчально-науковий інститут права, факультет іноземної філології та соціальних комунікацій (ІФСК) і Шосткинський інститут.

Таким чином цього року Сумський державний університет (СумДУ) займає другу позицію серед усіх учасників – представників класичних закладів вищої освіти - Всеукраїнської студентської олімпіади (першу позицію має Київський національний університет ім. Тараса Шевченка - 60 призових місць), а факультет ТеСЕТ – першу позицію серед інших інститутів та факультетів СумДУ.