Переможці конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Енергетика» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 13 квітня 2018, 00:00

За результатами конкурсу, який відбувся у ДВНЗ "Приазовський державний технічний університет" (м. Маріуполь) дві роботи, які були представлені студентами кафедри технічної теплофізики факультету ТеСЕТ СумДУ зайняли призові місця:

І місце - Тетяна Родимченко, робота "Вплив параметрів на вході в ротор струминно-реактивної турбіни на її ефективність" (керівник - к.т.н., доц. Ванєєв С.М.);

ІІ місце - Анна Майдан, робота "Математична модель збірної кільцевої камери у відцентровому компресорі" (керівник - к.т.н., проф. Бондаренко Г.А.).

Студент Анатолій Бодаква отримав сертифікат учасника, а ще одну перемогу здобула студент Тетяна Родимченко у конкурсі від компанії "REHAU", депредставила вою роботу та зайняла І місце.

Вітаємо переможців та їх керівників. Бажаємо їм успіхів і подальших наукових звершень!