У СумДУ відбулися змагання із судномодельного спорту PDF Друк e-mail
Субота, 23 грудня 2017, 00:00

23-24 грудня в басейні гуртожитку-готелю СумДУ відбулися змагання на Кубок Сумського державного університету із судномодельного спорту. Змагання проходять другий рік поспіль і збирають найкращих спортсменів з усієї України.

Участь у Кубку взяли 8 команд з Дніпра, Харкова, Кременчука, Сум, Полтави, Києва, Херсона й Глухова. Дорослі та юніори змагались у класах моделей Eco mini, Eco mini team, FSR/E, Mini mono.

Команда СумДУ виборола «срібло» в класах Eco mini (юніори) – студентка Руденко Євгенія, Eco mini team (юніори) – Руденко Євгенія, Дуднік Олексій, Терещенко Микита. Руденко Євгенії вручили посвідчення майстра спорту міжнародного класу за здобуте 2 місце на Чемпіонаті миру із судномодельного спорту.

Проведення змагань стало можливе завдяки зусиллям Павла Руденко, організатора судномодельного гуртка та співробітника кафедри ПМіТКМ факультету ТеСЕТ СумДУ.