Звання «Містер СумДУ 2017» отримав студент факультету Артур Тюлєнєв PDF Друк e-mail
Написав Александр Ляпощенко   
Вівторок, 19 грудня 2017, 00:00

19 грудня в Сумському державному університеті вперше відбувся конкурс чоловічої сили та краси «Містер СумДУ 2017». За творчою концепцію шоу 11 учасників на кілька годин стали супер-героями коміксів видавництва Marvel Comics, які завдяки своєму таланту та мужності боролися із уявними світовими несправедливостями.

Конкурс складався із двох частин. Перша частина – це голосування студентів за найкращого, на їх думку, кандидата на титул «Містер СумДУ» в групі «Студентський ректорат СумДУ» соціальної мережі Фейсбук. Друга частина – творча. На початку конкурсу учасники виступали в спільному дефіле, де в образах «Супер-героїв» демонстрували свої вміння триматися на сцені та пластику. У наступному, інтелектуальному конкурсі, хлопці повинні були відповісти на каверзні запитання ведучої, проявивши кмітливість, оригінальність мислення та культуру мовлення. Далі було друге дефіле, у більш традиційному стилі для хлопців - street-casual, тобто у повсякденному одязі учасників.

Найочікуванішою частиною конкурсу, звісно ж, був творчий етап, де хлопці з факультету ТеСЕТ демонстрували свої таланти. В образі замисленого та самотнього Примарного вершника виступав Данило Головаш. Хлопець виконав емоційну пісню під гітару. Мужній Артур Тюлєнєв, він же Тор, талановитий одразу і в співі, і в танцях, що він і продемонстрував глядачам. Останнім виступав Роман Фрол - в образі Капітана Америки хлопець смішив зал у своєму стемі.

Завершальним етапом конкурсної програми для хлопців стало дефіле «Вечірній образ». У класичних костюмах, елегантні та мужні учасники демонстрували як мають виглядати справжні чоловіки. Разом із останнім конкурсом для учасників закінчилися і хвилювання перед виходом на сцену, однак з’явилися інші – очікування результатів від журі. Оцінювали таланти хлопців не менш талановиті жінки: Ольга Бондаренко – художній керівник культурно-художнього центру СумДУ, керівник вокальної студії університету; Юлія Чудієва – керівник танцювального колективу «Джем» СумДУ, досвідчений гравець у КВК; Анна Сивовол – спеціаліст Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації; Наталія Гордієнко – начальник відділу із позанавчальної діяльності.

Після декількох хвилин очікування, зал та учасники вітали на сцені студентського ректора СумДУ та голову оргкомітету конкурсу – Анастасію Гончарову, яка підвела підсумки:
«Містер Мужність» - Артур Тюлєнєв
«Містер Спорт» - Роман Фрол
«Містер Драйв» - Данило Головаш

Переможцем конкурсу «Містер СумДУ 2017» став Артур Тюлєнєв. «ІІ Віце-містером СумДУ 2017» став Роман Фрол.

http://sumdu.edu.ua/ukr/news/9505-zvannya-mister-sumdu-2017-otrimav-student-fakultetu-tekhnichnikh-sistem-ta-energoefektivnikh-tekhnologi-artur-tyulenev.html#