Перші результати експерименту з апробації моделі змішаного навчання в СумДУ PDF Друк e-mail
Написав Александр Ляпощенко   
Вівторок, 12 грудня 2017, 00:00

12 грудня у Сумському державному університеті учасники експерименту з апробації моделі змішаного навчання в осінньому семестрі представили перші результати з реалізації експериментальних моделей.

Експеримент в СумДУ започатковано з метою підвищення ефективності аудиторної та самостійної роботи студентів, оптимального поєднання класичних педагогічних підходів з технологіями E-learning. На період осіннього семестру для участі в експерименті було визначено п’ять дисциплін і залучено вісім викладачів.

Кожна із запропонованих учасниками моделей спрямовувалася на підвищення ефективності аудиторної роботи викладача і студентів, а також на організацію самостійної роботи студентів з використанням електронних навчальних ресурсів і соціальних мереж.

З метою вдосконалення аудиторних занять викладач кафедри загальної хімії факультету ТеСЕТ Світлана Большаніна пропонувала студентам попереднє самостійне опрацювання навчального матеріалу з дисципліни “Загальна хімія” за допомогою електронних ресурсів (лекції, тести, відеоролики дослідів, віртуальні лабораторні роботи), розміщених на ресурсі Mix СумДУ  (https://mix.sumdu.edu.ua/).

Усі заняття проходили у відкритому режимі для обміну досвідом з іншими викладачами.

По завершенню осіннього семестру серед студентів, які вивчали експериментальні дисципліни, було проведено опитування. 85 відсотків опитуваних відповіли, що відтепер надають перевагу змішаній формі навчання. Результати опитування доступні за посиланням http://bit.do/expchart1.

Нині триває прийом заявок на весняний семестр 2017-2018 навчального року. Нагадуємо, що експеримент триватиме до 2019 року.

Сайт експерименту з апробації моделі  змішаного навчання.