Студентів СумДУ запросили до проходження виробничої практики у компанію «Škoda Transportation» PDF Друк e-mail
Вівторок, 21 листопада 2017, 00:00

21 листопада у Сумському державному університеті відбулася презентація виробничої практики на підприємстві «Škoda Transportation», Чеська Республіка. Головний інженер проектів компанії Кіріл Касаєв ознайомив студентів із принципами роботи «Škoda Transportation» та розповів про можливість проходження практики на підприємстві.

Відбір студентів для практики буде проходити у кілька етапів: подача електронного резюме (бажано англійською мовою), складання IQ тесту, написання індивідуального проекту (тему обирає компанія) та скайп-співбесіда. Особлива увага буде приділятися характеристиці із кафедри, на якій навчається студент. Заявки будуть прийматися до нового року.

Щоб отримати можливість пройти виробничу практику у «Škoda Transportation» учасникам необхідно: навчатися на 4, 5 або 6 курсі; знати основи 3D-моделювання; бажано мати рівень англійської мови щонайменше рівня В1. По завершенню практики студенти напишуть спеціальні профільні роботи, які і визначать чи зможе практикант стати співрробітником компанії. Транспортні витрати, харчування та проживання повністю фінансуються «Škoda Transportation».

Між Сумським державним університетом та компанією «Škoda Transportation» ще восени минулого року підписано Договір про співпрацю та організацію програм академічної мобільності. Влітку цього року студенти СумДУ вже проходили виробничу практику у компанії.

Всім зацікавленим студентам, які хочуть прийняти участь в конкурсному відборі, прохання надіслати своє резюме на адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Після цього фахівцями компанії «Škoda Transportation» буде відкритий доступ до тестових завдань.