«Кращий студент СумДУ-2017» PDF Друк e-mail
Четвер, 16 листопада 2017, 00:00

16 листопада 2017 року в студентському клубі «Спортлайн» відбулася церемонія нагородження переможців щорічного конкурсу «Кращий студент СумДУ-2017» присвяченого Міжнародному Дню студента.

У нашому університеті студенти мають змогу не тільки отримувати високоякісну освіту, але і всебічно розвиватись – займатись наукою, спортом, реалізовувати громадські та мистецькі проекти! І ми дуже пишаємось тим, що в СумДУ навчаються переможці предметних олімпіад, наукових конкурсів, лауреати всеукраїнських та міжнародних мистецьких фестивалів, спортивних чемпіонатів України, Європи та світу!

З нагоди Міжнародного дня студента ми відзначаємо кращі здобутки наших студентів у науці, спорті, навчанні, а також громадській та мистецькій діяльності.
Представники факультету технічних систем та енергоефективних технологій зайняли гідне місце у когорті нагороджених. Так, перемогу у номінації «Кращий громадський діяч СумДУ» та право представляти наш ВУЗ на обласному етапі змагань здобула студентка нашого факультету, студентський ректор СумДУ – Анастасія Гончарова.

Інші наші студенти будуть змагатися за звання кращих студентів Сумщини у номінаціях «Кращий студент-науковець Сумщини» – Охріменко Віктор (магістрант 1-го року навчання, група МТ.м-71) та «Кращий студент-танцюрист Сумщини» – Чубур Вікторія (студентка 4-го курсу, група ТС-41).
Наші студенти вміють навчатись, вміють перемагати та вміють дивувати!

Сподіваємось, що вони одержать ще безліч великих і малих перемог у житті, а Наша Альма Матер буде пишатись ще не одним поколінням прекрасних студентів! Студенти СумДУ завжди відрізнялись невичерпним оптимізмом і вмінням вдало виходити з різних життєвих негараздів! Бажаємо їм нових перемог подальших звершень!