"Журнал інженерних наук" увійшов до Міжнародної наукометричної бази даних Index Copernicus PDF Друк e-mail

У листопаді 2017 р. "Журнал інженерних наук" увійшов до міжнародної наукометричної бази даних Index Copernicus.

"Журнал інженерних наук" - це фахове наукове видання України, що з 2014 р. видається Сумським державним університетом за підтримки факультету технічних систем та енергоефективних технологій, та висвітлює актуальні питання сучасного високотехнологічного виробництва, розвитку нових наукових течій у техніці та розробки технологій майбутнього (див. тематики журналу).

На даний час "Журнал інженерних наук" входить до 17 міжнародних наукометричних баз даних, у тому числі Index Copernicus, Google Scholar, DOAJ, ResearchBib, WorldCat тощо.

Редакційна колегія проводить підготовчу роботу щодо подальшого індексування журналу БД Scopus.

Наразі триває підготовка англомовного номеру журналу, який вийде у грудні 2017 р.

Запрошуємо до співпраці!