Аспірантка факультету ТеСЕТ отримала стипендію на навчання у Літній Академії університету Кобленц-Ландау PDF Друк e-mail

Аспірантка факультету ТеСЕТ М’якаєва Ганна отримала стипендію на навчання у Літній Академії з Екотоксикології університету Кобленц-Ландау, яка проходила з 10 по 24 вересня у м. Ландау (Німеччина). Впродовж 2-х тижнів вона проходила інтенсивний курс з вивчення дисциплін, пов’язаних із впливом пестицидів на навколишнє середовище та сучасними геоінформаційними технологіями в області екології.

Викладачами курсів були дослідники з різних країн світу. Ганна відмічає, що матеріали курсів були дуже корисними і допоможуть їй у власних дослідженнях.

Окрім курсів для студентів академії організатори підготували цікаву соціальну програму. Під час екскурсії до однієї з лабораторій університету студенти зустрілись із міністром екології Німеччини.

Ганна дуже задоволена результатами та впевнена, що отриманий досвід допоможе їй у науковій діяльності.