Cтуденти факультету переможці конкурсу "Свято осені" PDF Друк e-mail
Написав Александр Ляпощенко   
Вівторок, 26 вересня 2017, 00:00

26 вересня у Літературній вітальні бібліотечно-інформаційного центру Сумського державного університету відбувся конкурс для студентів перших та других курсів «Суми осінні». Учасники виступали у двох номінаціях: «Авторська поезія» та «Кращий читець». Оцінювали виступи поетів-аматорів голова журі – редактор університетської газети «Резонанс», член спілки письменників України Василь Чубур, а також організатор масових заходів БІЦ Алла Крекшина та студентки факультету ІФСК Юлія Лазуткіна та Катерина Шостак.

На думку членів журі, учасники серйозно підготувалися до конкурсу – була витримана тематика, різножанровість, проводилися паралелі між природними явищами та людськими стосунками.

Перемогу отримали студенти першого курсу факультету ТеСЕТ: у номінації «Авторська поезія» - Ярослава Лапко, у номінації «Кращий читець» - Артем Шах.

Розважальну програму конкурсу підготували та провели учасники гуртка «Краяни» при відділі позанавчальної роботи СумДУ. Зокрема, родзинкою конкурсу стали елементи театралізації, які втілили Юлія Лазуткіна в образі золотої осені та ведучі Софія Постолатій і Станіслав Скачедуб.