Компанія AMC Bridge анонсувала курс QA у Сумському державному університеті PDF Друк e-mail
Написав Александр Ляпощенко   
Вівторок, 08 серпня 2017, 00:00

У рамках партнерства зі Сумським державним університетом компанія AMC Bridge запустила курс тестування ПО для випускників 4-го курсу інженерних спеціальностей.

Заняття проходитимуть на базі Центру Інженерного Програмування AMC Bridge, який функціонує в університеті з жовтня 2016 року.У рамках партнерства зі Сумським державним університетом компанія AMC Bridge запустила курс тестування ПО для випускників 4-го курсу інженерних спеціальностей. Заняття проходитимуть на базі Центру Інженерного Програмування AMC Bridge, який функціонує в університеті з жовтня 2016 року.Презентація курсу відбулась у день урочистої церемонії вручення дипломів бакалавра. Її провели декан факультету технічних систем та енергоефективних технологій СумДУ Олександр Гусак і директор QA департаменту AMC Bridge Сергій Калашников. Сергій - один з авторів даного курсу - привітав випускників, представив програму навчання і розповів про специфіку тестування інженерного ПО. Презентація викликала великий інтерес аудиторії - більше 200 бакалаврів взяли участь в заході, і багато з них вже подали заявки на навчання.

QA course Sumy

Про AMC Bridge 

AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованного проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому та Сумах.

http://amcbridge.com.ua/ua/news/437-qa-course-sumy-ua