Студентка факультету проходить практику у компанії «Шкода Транспортейшен» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 21 липня 2017, 00:00

Між Сумським державним університетом та компанією «Шкода Транспортейшен» ще восени минулого року підписано Договір про співпрацю та організацію програм академічної мобільності, який свідчить про встановлення співпраці між сторонами для реалізації програм академічної мобільності у сфері навчання, зокрема, виробничої практики, студентів Сумського державного університету в компанії «Шкода Транспортейшен» із можливістю залучення до цього проекту профільних вищих навчальних закладів Чеської Республіки.

Нещодавно за результатами відбору дві студентки СумДУ отримали фінансування на стажування й проходять практику у цій видатній компанії зі світовим іменем.

Студентки поділилися своїми враженнями від проходження стажування:

Наталія Богатенко (факультет технічних систем та енергоефективних технологій):

- Я дуже вдячна Сумському державному університету і компанії Škoda за надану можливість проходити практику на підприємстві такого рівня. Це для мене величезний досвід і можливість почати свою трудову діяльність на підприємстві зі світовим іменем і великою історією.

Стажування організовано таким чином, що нам спочатку було надано час на адаптацію – ми ознайомилися з містом, з підприємством та його колективом. Нам було надано комфортні робочі місця, наукову літературу. Найбільше мене вразили цехи і організація роботи. За весь час я не бачила жодного співробітника, який би ходив з незадоволеним виразом обличчя - всі люди дуже привітні і раді допомогти. До того ж, нам дуже пощастило, що у відділі кадрів працює персоналіст Анна Шпалкова, яка говорить на російській і завжди відповідала на всі наші запитання, підтримувала і допомагала. Зрештою, як і увесь колектив.