Вітаємо Івана Дегтярьова з успішним захистом кандидатської дисертації! PDF Друк e-mail
Четвер, 15 червня 2017, 00:00

15 червня 2017 р. асистент кафедри ТМВІ факультету ТеСЕТ СумДУ Іван Дегтярьов на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.12 НТУ «ХПІ» блискуче захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.02.08 – технологія машинобудування.

Тема диссертаційної роботи: «Технологічне забезпечення обробки деталей типу важелів в умовах серійного виробництва з використанням гнучких верстатних пристроїв», науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент Віталій Іванов.

Колектив кафедри ТМВІ щиро вітає здобувача та наукового керівника і бажає успішного втілення всіх наступних творчих і наукових задумів, наснаги та натхнення у майбутніх наукових пошуках!