Сумський державний університет, незважаючи на сучасні виклики, підтвердив статус успішного, високорейтингового закладу вищої освіти, якому довіряють і в якому прагнуть здобувати фахову вищу освіту.

До СумДУ отримали рекомендації на бюджет 770 абітурієнтів, що на 33% більше, ніж минулого року. Обсяг рекомендацій на бюджет збільшився на всі інженерно-технічні спеціальності.

Вступники, які отримали рекомендації, мають до 18-ї години 2 вересня виконати вимоги до зарахування і подати до СумДУ такий перелік документів:

-  оригінал документу про ПЗСО та додаток до нього;

-  оригінал сертифікату ЗНО (за наявності) + інформаційну картку результатів ЗНО/НМТ (не обов'язково);

-  копію документа, що посвідчує особу;

-  копію військово-облікового документа (можна надати протягом наступних 6 місяців);

-  копію ідентифікаційного номера платника податків;

-  4 кольорові фото 3х4;

-  копію документів, що підтверджують право на спеціальні умови вступу (за наявності).

Нагадуємо, що вступники також можуть обрати бажану спеціальність у СумДУ за контрактною формою навчання, якщо заяви були подані до 23 серпня. Зарахування на контракт триватиме до 30 вересня.

Вітаємо вступників, які обрали для навчання топовий ЗВО України – СумДУ! З радістю чекаємо на нове студентське поповнення!