У Сумському державному університеті, відповідно до наказу ректора Василя КАРПУШІ, визначено змішаний режим організації освітнього процесу в осінньому семестрі 2022-2023 навчального року.

Передбачається забезпечення можливості проведення занять зі здобувачами усіх ступенів та форм здобуття освіти за змішаною формою:

• лекційних занять – в режимі відеоконференцій;
  • практичних і лабораторних занять – в режимі відеоконференцій чи очно в аудиторіях з урахуванням потреб і можливостей учасників освітнього процесу.

Заняття в очному форматі в університеті будуть проводитися в корпусах, що мають укриття цивільного захисту, і можуть бути використані для укриття учасників освітнього процесу.

Нагадуємо, що попередньо наказом ректора СумДУ було визначено дати початку навчання у 2022-2023 навчальному році.

З 15.09.2022 р. розпочнуться заняття для здобувачів 1 курсу освітнього ступеня бакалавра усіх спеціальностей, , з 01.10.2022 р. – для здобувачів 1 курсу магістра спеціальностей, з 01.09.2022 р. – для здобувачів інших курсів.