У Сумському державному університеті підбито підсумки конкурсу «Кращий підрозділ за результатами наукової діяльності у 2021 році».

Переможці визначалися за кількома номінаціями.

Серед інститутів і факультетів:

• перше місце – факультет технічних систем та енергоефективних технологій;
  • друге місце – навчально-науковий інститут бізнесу, економіки та менеджменту;
  • третє місце – факультет електроніки та інформаційних технологій.

Результат ранжування серед наукових підрозділів за індикатором «Фінансова оцінка наукової діяльності»:

• перше місце – міжгалузева проблемна науково-дослідна лабораторія гідродинамічних приводів та установок;
  • друге місце – центр колективного користування науковим обладнанням науково-навчального медичного інституту «Центр біомедичних досліджень»;
  • третє місце – науково-дослідний інститут мінеральних добрив і пігментів.

Конкурс започатковано з метою стимулювання усіх напрямків наукової діяльності університету, зокрема, отримання високої якості результатів наукових досліджень і розробок, їх оприлюднення та впровадження, забезпечення ефективності підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів тощо.

Вітаємо переможців, зичимо нових успіхів!