25 вересня 2021 р. в СумДУ відбувся відкритий парний Чемпіонат Сумської області зі спортивному бриджу, в якому взяли участь 7 пар (5 сумських і 2 харківських). Інтрига зберігалася до останнього туру, це підтверджується тим, що пара, яка лідирувала майже увесь турнір, у результаті виявилася на четвертому місці, програвши бронзовим призерам - студентам СумДУ Васильєву Євгенію і Мищенко Антону, а інша пара змогла вирвати перемогу, перемістившись з третьої позиції на першу. Ними виявилися наші гості з Харкова Забуга Сергій і Скирта Євгенії. Срібними призерами турніру стали викладачі СумДУ Михайлівський Яків і Шаповалів Сергій.

26 вересня 2021 р. боротьба продовжилася дружнім матчем (24 здачі) між командами Харкова і Сум. Незважаючи на програш в першому сегменті (8 здач) сумська команда змогла відстояти честь міста, вигравши 2-й і 3-й сегменти і матч в цілому.