22.10-25.11.2019 Конкурс на отримання грантів НТСА PDF Друк e-mail
Написав Олег Чех
Вівторок, 22 жовтня 2019, 00:00

Наукове товариство студентів (слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених (НТСА) оголошує про початок конкурсу на отримання грантів НТСА

Метою конкурсного відбору проектівє стимулювання і підтримка наукових досліджень та/або прикладних розробок студентів та аспірантів.

Конкурс оголошуєтьсяза будь-якими напрямами досліджень і розробок.

Авторами та науковими керівниками проектів можуть бути виключно студенти та аспіранти, які є членами НТСА  Один член НТСА може одночасно бути автором, співавтором або науковим керівником не більше одного проекту. Проект може мати куратора з числа наукового, або науково-педагогічного складу СумДУ.

У рамках гранту НТСА передбачене фінансування на придбання обладнання, матеріалів, програмного забезпечення тощо, необхідних для виконання гранту НТСА; придбання наукової літератури або доступу до спеціалізованих баз даних; відрядження й організаційні внески для участі у міжнародних та всеукраїнських наукових конференціях, конкурсах, симпозіумах, та виставках тощо; матеріальне заохочення виконавців грантових проектів тощо.

Кожен поданий на конкурс проект не повинен перевищувати 15 тисяч гривень.

Проекти-переможці конкурсного відбору визначаються окремо за двома номінаціями, які визначаються складом авторських колективів, що включають:

• виключно студентів;
  • студентів і аспірантів.

Критерії оцінки проектів:

• актуальність проекту
  • наукова новизна очікуваних результатів
  • практична значущість очікуваних результатів
  • рівень наукового доробку виконавців проекту

Конкурсна комісія за результатами попередньої фахової експертизи приймає рішення на своєму засіданні, яке вважається правомочним коли у ньому взяло участь не менше як дві третини складу комісії. Рішення вважається позитивним, якщо за нього проголосувало більше половини присутніх на засіданні членів конкурсної комісії. Форму запиту для участі в конкурсному відборі, проект кошторису гранту, а також деталі щодо оцінки й відбору проектів можна знайти у «Положенні про гранти НТСА Сумського державного університету для його членів» в реєстрі нормативної бази.

Заявки на конкурс приймаються з 22.10.2019 р.до 25.11.2019 р. (включно).

Кожна заявка має бути надіслана на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (із поміткою «Заявка на конкурс грантів»).

Оригінал заявки та кошторису з власними підписами у паперовому вигляді має бути зареєстрований у правлінні НТСА (кім. БІЦ-402).

Наукове товариство студентів (слухачів), аспірантів, докторантів та молодих вчених:

В.о.голови – С.М. Солодовніков, кім. БІЦ-402, роб.т. 687-882, моб.т. +38(095) 167-44-51

Шаблон запиту на участь за посиланням: http://document.sumdu.edu.ua/template/doc?id=12e2d104-0507-e611-a9c4-001a4be6d04a.

Шаблон проекту кошторису за посиланням: http://document.sumdu.edu.ua/template/doc?id=3c24d913-0507-e611-a9c4-001a4be6d04a

З повагою, НТСА факультету ТеСЕТ!

Останнє оновлення на Понеділок, 28 жовтня 2019, 12:04