Інформація для студентів, що мають академічну розбіжність PDF Друк e-mail

До уваги студентів, що мають академічну розбіжність,
пов’язану зі вступом, переводом на факультет ТеСЕТ на 2 та 3 курси із інших факультетів та підрозділів СумДУ (в тому числі Машинобудівного коледжу), інших навчальних закладів та поновлених у зв’язку з попереднім відрахуванням.

1.      Академічна різниця студентів 2 курсу >>

2.      Академічна різниця студентів 3 курсу >>

3.      Академічна різниця студентів 4 курсу >>

4.      Перезалік проводиться лише тих предметів, в графі «оцінка» таблиці про зарахування котрих є запис з відповідною оцінкою.

5.      Перезалік проводиться лише за той семестр, який позначено в таблиці про зарахування.

6.      Якщо у студента за планом в поточному семестрі вивчається дисципліна, яка була зарахована у нього лише за попередній семестр, цей студент повинен відвідувати цю дисципліну в поточному семестрі разом з усім потоком.

7.      Якщо в графі «оцінка» якогось із предметів відсутній відповідний запис, це означає, що навчаючись на спеціальностях, з яких було зараховано або поновлено, або переведено студента, дана дисципліна студентом не вивчалась або вивчалась в обсязі, меншим за обсяг вивчання даної дисципліни на факультеті ТеСЕТ. У цьому разі студент повинен доздати цю дисципліну, звернувшись на кафедру, де вона викладається (список кафедр додається).

Останнє оновлення на Середа, 15 березня 2017, 13:42