На факультеті пройшли курси із застосування актуальних інженерних програмних продуктів "Open engineering" PDF Печать E-mail
Автор: Олег Чех
13.09.2019 00:00

З 3 по 13 вересня на факультеті ТеСЕТ СумДУ проходили безкоштовні курси "Open engineering".

Це був прекрасний шанс отримати основи навиків роботи в безкоштовному програмному забезпеченні, що є конкурентним в міжнародних компаніях та застосовується для аналізу параметрів потоку рідини (в елементах трубопроводів, агрегатів, будівель та турбомашинах).

Курси проводив асистент кафедри «Основ проектування та рідинних машин» Вроцлавського університету науки і техніки (Wroclaw University of Science and Technology), м. Вроцлав, Польща Artur Machalski.

На заняттях були розглянуті наступні теми:

1. Introduction to OpenFOAM as an open-source CFD alternative;

2. Linux as an alternative for engineering work;

3. OpenFOAM simple case preparation;

4. Simulation of centrifugal pump in OpenFOAM.

Курс представляв короткий теоретичний огляд програмного забезпечення та практичні заняття з побудови 3D моделей, сітки, постановки задачі на розрахунок, розрахунок та оброки результатів у пост-процесорі.

Слухачам курсу були видані іменні сертифікати про освоєння інженерних програм OpenFOAM, Paraview та FreeCAD.

Організатором курсу виступив асистент кафедри прикладної гідроаеромеханіки Олександр Молошний.

З повагою, НТСА факультету ТеСЕТ!

Обновлено 18.09.2019 15:52