Студент факультету ТеСЕТ переможець Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Black Sea Science - 2018» PDF Печать E-mail
Автор: Александр Ляпощенко
04.06.2018 00:00

Студент кафедри технічної теплофізики Андрій Ємельяненко став переможцем Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт організованого Одеською національною академією харчових технологій (ОНАХТ) «Black Sea Science - 2018».

За підсумками Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Black Sea Science - 2018», магістр 1-го року навчання Ємельяненко Андрій, з роботою на тему: «Дослідження впливу схеми парокомпресійної холодильної машини на енергетичну ефективність отримання одиниці холоду» зайняв почесне 3-тє місце у секції холодильні машини і установки. Керівником роботи виступив старший викладач кафедри технічної теплофізики Віктор Козін.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!