Випускники факультету ТеСЕТ СумДУ запросили студентів відвідати одне з найбільших виробництв металевої упаковки в Україні, країнах СНД і ЕС PDF Печать E-mail
Автор: Александр Ляпощенко
07.02.2018 00:00

7 лютого 2018 року студенти з різних спеціальностей факультету ТеСЕТ СумДУ мали можливість відвідати презентацію ТОВ «ФАВОР». На зустрічі були присутні від СумДУ - декан факультету ТеСЕТ Олександр Гусак, заст. декана Борис Ступін, Олександр Ляпощенко. Підприємство представляли - заступник директора з якості та технології Олеся Гутенко та заступник начальника цеху літографії Олександр Титаренко, які є випускниками факультету ТеСЕТ СумДУ.

Компанія "Фавор" - один з найбільших виробників металевої упаковки в Україні, країнах СНД і Євросоюзу. Історія підприємства бере початок в 2001 році. З дня основи компанія виросла з невеликого цеху по виготовленню бляшаних банок до масштабного сучасного заводу, оснащеного автоматичними лініями літографії і виробництва різних видів металевої упаковки. Зараз компанія "Фавор" виготовляє більше 85 видів металевої упаковки для: лакофарбній продукції; нафтохімічних матеріалів; харчовій продукції; продукції аграрного сектора.

В ході зустрічі Олеся Гутенко озвучила мету їх візиту - знайомство зі студентами, знайомство з продукцією, що випускається компанією "Фавор", перспективи розвитку компанії. Атмосферу відкритості та конструктивності зустрічі додав той факт, що запрошені роботодавці самі є випускниками факультету ТеСЕТ СумДУ. Уже будучи досвідченими фахівцями-практиками вони із задоволенням згадували і власні недавні студентські роки, чим особливо розташували до себе аудиторію.

За результатами зустрічі присутнім студентам було запропоновано вакансії для проходження виробничої та переддипломної практик з можливістю подальшого працевлаштування за спеціальністю.

В ході зустрічі студенти цікавилися питаннями, пов'язаними з вимогами, що пред'являються до кандидатів, умовами роботи в організації, перспективами її розвитку. Такі заходи потрібні, вони допомагають зрозуміти студентам, чого від них чекають роботодавці. До того ж, працюючи в реальних умовах, є можливість проявити себе в професійному відношенні придбати необхідний практичний досвід, зрозуміти які навички слід удосконалювати.

В кінці зустрічі Олеся Гутенко  і Олександр Титаренко, підбиваючи її підсумок, відзначили загальний високий рівень випускників факультету, позитивний настрій роботодавців на працевлаштування молодих фахівців. Компанія "Фавор" -запрошує студентів факультету для проходження практики та працевлаштування на підприємстві.

Учасники заходу висловили подяку за організацію зустрічі старшому викладачу кафедри ПОХНВ факультету ТеСЕТ СумДУ к.т.н. Максиму Скиданенко. Зустріч стала можливою за підтримки деканату факультету ТеСЕТ СумДУ.