Студентці факультету призначено іменну стипендію голови ОДА PDF Печать E-mail
Автор: Александр Ляпощенко
27.09.2017 00:00

27 вересня голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко вручив стипендії кращим студентам Сумщини, серед яких – 7 студентів Сумського державного університету.

Відповідно до Положення про порядок призначення іменних стипендій голови ОДА та згідно з Розпорядженням голови облдержадміністрації  від 12.09.2017 № 519-ОД «Про встановлення у 2017-2018 навчальному році іменних стипендій голови ОДА студентам вищих навчальних закладів області» стипендії отримали студенти:

Лук’янихін Олег – факультет електроніки та інформаційних технологій;

Василенко Алла, Мельник Ірина – Навчально-науковий інститут права;

Захарченко Дарія - Навчально-науковий інститут фінансів, економіки та менеджменту ім. О. Балацького;

Бочкарьова Тетяна - Навчально-науковий інститут бізнес-технологій «УАБС»;

Васильченко Дар’я – факультет технічних систем та енергоефективних технологій;

Гарбузова Єлізавета  - Медичний інститут.

Також стипендії призначені студентам технікумів – Давиду Горобцову (студент Індустріально-педагогічного технікуму Конотопського інституту Сумського державного університету), Діані Калинській (студентка Політехнічного  технікуму Конотопського інституту Сумського державного університету), Карині Смик (студентка Машинобудівного коледжу Сумського державного університету), Віктору Точило (студент Хіміко-технологічного коледжу імені Івана Кожедуба Шосткинського інституту Сумського державного університету).

Сумський державний університет вітає стипендіатів та бажає подальших успіхів!

Обновлено 03.10.2017 21:53