Студенти факультету матимуть можливість паралельно навчатися в Університеті Західної Богемії PDF Печать E-mail
Автор: Александр Ляпощенко
22.09.2017 00:00

20-22 вересня представники Сумського державного університету відвідали Університет Західної Богемії (Чехія). Декани факультету електроніки та інформаційних технологій Сергій Проценко та факультету технічних систем та енергозберігаючих технологій Олександр Гусак зустрілися з деканом інженерного факультету професором Міланом Едлем та проректором з міжнародної роботи професором Володимиром Дучкем. Результатом зустрічі стало підписання договору про співпрацю з Університетом Західної Богемії, обговорено можливість навчання за програмами подвійних дипломів, моделі паралельного навчання студентів СумДУ в Університеті Західної Богемії та проходження практики на підприємствах холдингу «Шкода Транспортейшн».

Від час відвідин виробництва «Шкода Транспортейшн» та перемовин з директором по персоналу Люміром Тесаржем досягнуто домовленості про проходження практики на цьому підприємстві в процесі здобування подвійного диплома.

Нагадаємо, що троє студентів СумДУ вже пройшли успішну практику на чеському підприємстві «Школа Транспортейшен».

Обновлено 29.09.2017 19:37