Вітання з Днем машинобуівника! PDF Печать E-mail
Автор: Александр Ляпощенко
24.09.2017 00:00

Шановні науковці, фахівці та студенти-машинобудівники Сумського державного університету!

Вітаємо Вас з професійним святом – Днем машинобудівника, який традиційно святкується у останню неділю вересня. Офіційне проголошення цього фахового свята тільки підкреслює вагоме значення машинобудівного комплексу серед інших складових промисловості України.

Україна завжди славилася своїми досягненнями у цій високотехнологічній галузі, яка потребує спільних зусиль вчених, конструкторів, інженерів та робітників. Завдяки їх професіоналізму та наполегливості українська продукція машинобудування користується значним попитом на міжнародних ринках, що тільки доводить її високу конкурентоспроможність.

Завдяки впровадженню інноваційних ідей та рішень навіть у кризові часи для держави машинобудівні підприємства продовжують тримати планку якості і продуктивності та залишаються локомотивом вітчизняних підприємницьких потужностей.

В Україні дата професійного свята працівників машинобудування і приладобудування «…на підтримку ініціативи працівників машинобудування і приладобудування України…» встановлено на четверту неділю вересня згідно з Указом Президента України «Про День машинобудівника» від 8 вересня 1993 року № 361/93.

У структурі машинобудівної галузі України нині налічується більше 2800 промислових підприємств і 230 організацій, які виконують наукові і науково-технічні роботи. Загальна кількість працюючих — понад 1 млн. чоловік.