Новини
Студенти-екологи переможці конкурсів студентських наукових робіт PDF Печать E-mail
20.04.2018 00:00

Впродовж квітня по всій Україні проходили Всеукраїнські конкурси студентських наукових робіт, зокрема з таких дисциплін, як «Екологічна безпека», «Технології захисту навколишнього середовища», «Техногенна безпека», «Цивільний захист». У кожному з них приймали участь студенти кафедри прикладної екології факультету технічних систем та енергоефективних технологій Сумського державного університету:

- диплом ІІ ступеня отримав Надеїн Гліб за результатами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 183 "Технології захисту навколишнього середовища", який проходив на базі Одеської національної академії харчових технологій;

- диплом ІІІ ступеня отримала Шевченко Надія за результатами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю знань "Екологія", який проходив на базі Полтавського национального техничного університету імені Юрія Кондратюка;

- диплом ІІІ ступеня отримала Чубур Вікторія за результатами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань "Техногенна безпека", який проходив на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності;

- диплом ІІІ ступеня отримала Хаба Анна за результатами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі "Цивільний захист", який проходив на базі Національного університету цивільного захисту України (м. Харків).

Вітаємо наших студентів та бажаємо не зупинятися на досягнутому. Молодці! Ми вами пишаємося!

Обновлено 20.04.2018 16:36

Переможці конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Енергетика» PDF Печать E-mail
13.04.2018 00:00

За результатами конкурсу, який відбувся у ДВНЗ "Приазовський державний технічний університет" (м. Маріуполь) дві роботи, які були представлені студентами кафедри технічної теплофізики факультету ТеСЕТ СумДУ зайняли призові місця:

І місце - Тетяна Родимченко, робота "Вплив параметрів на вході в ротор струминно-реактивної турбіни на її ефективність" (керівник - к.т.н., доц. Ванєєв С.М.);

ІІ місце - Анна Майдан, робота "Математична модель збірної кільцевої камери у відцентровому компресорі" (керівник - к.т.н., проф. Бондаренко Г.А.).

Студент Анатолій Бодаква отримав сертифікат учасника, а ще одну перемогу здобула студент Тетяна Родимченко у конкурсі від компанії "REHAU", депредставила вою роботу та зайняла І місце.

Вітаємо переможців та їх керівників. Бажаємо їм успіхів і подальших наукових звершень!

Студенти-екологи СумДУ подарували життя лісу PDF Печать E-mail
11.04.2018 00:00

11 квітня 2018 року студенти та викладачі кафедри прикладної екології факультету ТеСЕТ СумДУ допомагали лісникам насаджувати молодий ліс. Загалом висаджено 1 га нового соснового лісу.

Роботи проводились на території Краснопільського лісництва. До висадки дерев залучалися студенти першого курсу, для яких подібний захід став своєрідною «посвятою в екологи». Як розповів лісничий Олег Шкиря (випускник кафедри прикладної екології), студенти зробили вагомий внесок у майбутнє лісу, бо сьогоднішні насадження досягнуть своєї зрілості лише через декілька десятків років.

Після продуктивної праці на студентів чекав гарячий куліш від вдячних лісничих, слова подяки та задоволення від доброго діла, зробленого власними руками!

Навчальний посібник викладачів СумДУ - переможець Всеукраїнського конкурсу "Педагогічний ОСКАР-2018" PDF Печать E-mail

Навчальний посібник "Професійна технічна термінологія у галузі машинобудування" посів ІІ місце у номінації "Сучасний навчальний посібник (підручник)" Всеукраїнського конкурсу "Педагогічний ОСКАР-2018".

Автори посібника:

• Іванов Віталій Олександрович, канд. техн. наук, доцент кафедри ТМВІ факультету ТеСЕТ;
  • Павленко Іван Володимирович, канд. техн. наук, доцент кафедри ЗМіДМ факультету ТеСЕТ;
  • Косова Тетяна Миколаївна, викл. вищої категорії Машинобудівного коледжу СумДУ.

Навчальний посібник є важливою формою міждисциплінарної та міжвузівської інтеграції, створений для зацікавлення студентів у якісному та поглибленому вивченні спеціальних дисциплін та професійної англійської мови, розвитку вмінь самостійної роботи і навичок при написанні та оформленні науково-дослідних робіт; стимулює наукові пошуки, обмін досвідом засобами англійської мови у галузі машинобудування.

Посібник призначений для інженерно-технічних і науково-педагогічних працівників, аспірантів і студентів інженерних спеціальностей ЗВО.

Конкурс ініційований Державною установою "Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів".

Склад конкурсної комісії: Кремень В. Г., президент Національної академії педагогічних наук України (голова комісії); Констанкевич І. М., член Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти; Марченко О. О., народний депутат України та ін.

Переможці Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Гідравлічні машини, гідроприводи та гідропневмоавтоматика” PDF Печать E-mail
05.04.2018 00:00

3-5 квітня 2018 року в Сумському державному університеті пройшов ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Гідравлічні машини, гідроприводи та гідропневмоавтоматика”. За нагороди змагались 15 студентів з 5 університетів України. Кращим став студент 4 курсу Сумського державного університету Денис Пономаренко (група ГМ-41). Призерами стали Олександр Постоловський, студент Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” та Володимир Слюсар (Київський національний університет будівництва і архітектури).

«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»