Навчальний посібник викладачів СумДУ - переможець Всеукраїнського конкурсу "Педагогічний ОСКАР-2018" PDF Печать E-mail

Навчальний посібник "Професійна технічна термінологія у галузі машинобудування" посів ІІ місце у номінації "Сучасний навчальний посібник (підручник)" Всеукраїнського конкурсу "Педагогічний ОСКАР-2018".

Автори посібника:

  • Іванов Віталій Олександрович, канд. техн. наук, доцент кафедри ТМВІ факультету ТеСЕТ;
  • Павленко Іван Володимирович, канд. техн. наук, доцент кафедри ЗМіДМ факультету ТеСЕТ;
  • Косова Тетяна Миколаївна, викл. вищої категорії Машинобудівного коледжу СумДУ.

Навчальний посібник є важливою формою міждисциплінарної та міжвузівської інтеграції, створений для зацікавлення студентів у якісному та поглибленому вивченні спеціальних дисциплін та професійної англійської мови, розвитку вмінь самостійної роботи і навичок при написанні та оформленні науково-дослідних робіт; стимулює наукові пошуки, обмін досвідом засобами англійської мови у галузі машинобудування.

Посібник призначений для інженерно-технічних і науково-педагогічних працівників, аспірантів і студентів інженерних спеціальностей ЗВО.

Конкурс ініційований Державною установою "Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів".

Склад конкурсної комісії: Кремень В. Г., президент Національної академії педагогічних наук України (голова комісії); Констанкевич І. М., член Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти; Марченко О. О., народний депутат України та ін.