Компанія AMC Bridge нагородила студентів СумДУ - слухачів курсу тестування програмного забезпечення PDF Печать E-mail
Автор: Александр Ляпощенко   
27.02.2018 00:00

27 лютого у Сумському державному університеті сертифікатами нагородили випускників курсу тестування програмного забезпечення, що проводився у рамках партнерства компанії AMC Bridge та університету. Із отриманням сертифікатів учасників привітали: ІТ-директор компанії AMC Bridge Сергій Фомін, декан факультету технічних систем та енергоефективних технологій Олександр Гусак, декан факультету електроніки та інформаційних технологій Сергій Проценко та викладачі.

Для навчання запрошували студентів 4 курсу за всіма спеціальностями, окрім прикладної екології, факультету ТеСЕТ. У підсумку група склалася із 19 студентів, з них 8 отримали сертифікати про успішне завершення навчання.

Метою курсу стало вивчення основних алгоритмів та принципів тестування інженерного програмного забезпечення, тестування забезпечення якості, засвоєння використання модульного, інтеграційного та системного тестування, одержання практичних навичок розробки та виконання тест-кейсів у ході  тестування.

Із жовтня 2017 року по лютий 2018 року студенти вивчали: якість інженерного програмного забезпечення, концепції тестування, створення тест-кейсів, цикл розробки інженерного програмного забезпечення, цикл тестування програмного забезпечення та інше.

У вітальному слові до випускників курсу, ІТ-директор AMC Bridge Сергій Фомін зазначив, що він задоволений тією наполегливістю та працелюбністю студентів, з якими вони проходили курс.

«Ми докладаємо всіх зусиль, щоб допомогти талановитим студентам долучитися до передових технологій та надати можливості розвиватися в перспективній сфері IT. Для того і організовуються подібні курси, лекції, семінари – щоб студенти зростали. Дякуємо й університету, і факультету ТеСЕТ за те, що завжди підтримують наші ідеї та розуміють, що важливо для студентів», - сказав Сергій Фомін.

Компанія AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Співробітництво компанії  AMC Bridge та університету має тривалу та плідну історію. На базі СумДУ запроваджуються численні спільні навчальні курси, а також функціонує «Центр Інженерного Програмування AMC Bridge», де проводяться спеціалізовані заняття для студентів. Окрім того, AMC Bridge активно підтримує різноманітні заходи та конференції, які організовує наукова спільнота університету.

http://sumdu.edu.ua/ukr/news/9676-9676.html