Студенти СумДУ – призери Об’єднаного Чемпіонату світу з карате (версія UWK) PDF Печать E-mail
Автор: Александр Ляпощенко   
07.12.2017 00:00

Студенти Сумського державного університету представили Суми під час змагань 2-го Об’єднаного Чемпіонату світу з карате (версія UWK). А саме – вихованці ДЮСШ «Авангард» Олександр Маленко (факультет технічних систем та енергоефективних технологій), Валентин Забара (факультет електроніки та інформаційних технологій), Марина Прокопенко (навчально-науковий інститут фінансів, економіки та менеджменту ім. О.Балацького), а також тренер збірної і керівник напрямку Генеральне карате в Україні Анатолій Лозовий.

Місцем проведення Чемпіонату стало італійське курортне місто Монтікатіні. Україна взяла участь у дисциплінах Генеральне і Контактне карате і зайняла загальне 14 місце, завоювавши 2 золоті та по 5 срібних і бронзових медалей.

У дуже драматичних змаганнях по командному куміте серед чоловіків Олександр Маленко і Валентин Забара стали бронзовими призерами Чемпіонату Світу в складі збірної України. Марина Прокопенко з четвертим результатом завершила фінал в ката серед жінок, у впертій боротьбі поступившись чемпіонці лише дві десятих бала.

Довідково:

У 2014 році сім міжнародних організацій карате створили міжнародний союз «ОБ'ЄДНАНЕ СВІТОВЕ КАРАТЕ» (UWK), щоб спільно проводити турніри з трьох дисциплін карате: Традиційне, Генеральне і Контактне. Головною ідеєю UWK стало об'єднання різних напрямків карате в одному турнірі, щоб вони на рівних і справедливих умовах, за одними правилами могли показати переваги свого стилю, повчитися один у одного, разом вирішити проблеми стильового карате. Було прийнято рішення один раз на два роки проводити об'єднані чемпіонати світу за версією UWK.