Науковці факультету ТеСЕТ - переможці конкурсу з використання власних мобільних пристроїв у навчальному процесі PDF Печать E-mail

Вже втретє у Сумському державному університеті проведено конкурс, котрий збирає викладачів-новаторів, які на практиці застосовують нові технології у навчальному процесі.

Особливістю проведення конкурсу у 2017 році стало визначення переможців у двох номінаціях:

• Ефективне використання існуючих програмних продуктів;
  • Створення та використання власних розробок  програмного забезпечення.

Перемогу у 2-й номінації з розробкою "Мобільний додаток "Augmented Reality in Engineering Graphics" для викладання дисциплін "Нарисна геометрія та інженерна графіка" та "Комп’ютерна графіка в машинобудуванні" одержали науковці факультету ТеСЕТ Павленко Іван Володимирович (кафедра ЗМіДМ) та Іванов Віталій Олександрович (кафедра ТМВІ) у співавторстві зі співробітником ОМЦТЕН Самохваловим Д. О.

Дізнатись більше...