Співробітник кафедри загальної механіки та динаміки машин проходить наукове стажування у Словаччині PDF Печать E-mail

Доцент кафедри загальної механіки та динаміки машин Іван Павленко проходить тримісячне наукове стажування на факультеті виробничих технологій Технічного університету м. Кошице (м. Прешов, Словаччина) з 1 квітня по 30 червня 2017 р. у рамках Національної стипендіальної програми Словацької республіки.

Тема наукового стажування "Interdisciplinary research in the field of dynamic and strength of mechanical systems" спрямована на розв'язання прикладних задач динаміки та міцності механічних систем та ідентифікації параметрів відповідних математичних моделей.

Під час стажування налагоджується співпраця з декількома інститутами, кафедрами та лабораторіями факультету виробничих технологій Технічного університету м. Кошице: Інститут технології машинобудування і технологічних процесів (кафедра технічного дизайну систем з відповідною лабораторією; кафедра технологічних процесів), Інститут управління виробництвом (кафедра інженерно-технічних систем), Інститут передових технологій (кафедра CAM-технологій з відповідною лабораторією), лабораторія робототехніки.

На даний час за результатами стажування подані заявки на участь у Міжнародних наукових конференціях Словаччини, Польщі, України. У співавторстві зі словацькими колегами подано 5 статей до видавництв, що індексуються наукометричними БД Scopus і Web of Science, підготовлено до друку підручник англійською мовою.