Науковці факультету прийняли участь у науково-технічній конференції «Гідроаеромеханіка в інженерній практиці» PDF Печать E-mail
Автор: Александр Ляпощенко
26.05.2017 00:00

23-26 травня 2017 року в Черкаському інституті пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ України проходила ХХІІ міжнародна науково-технічна конференція «Гідроаеромеханіка в інженерній практиці». У конференції були представлені доповіді науковців з України, Польщі, Грузії.

Науковці кафедри ПГМ факультету ТеСЕТ доц. Гусак О.Г., доц. Котенко О.І., доц. Хованський С.О., а також аспірант Кондусь В.Ю. приймали участь у роботі конференції. Аспірант ПГМ Владислав Кондусь представив доповідь «Удосконалення параметричного ряду вільновихрових насосів». Робота була високо оцінена науковцями.