У СумДУ в рамках всеукраїнського проекту відбувся захід «Крок до кар’єри» PDF Печать E-mail
Автор: Александр Ляпощенко
23.05.2017 14:28

19 травня у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся захід «Крок до кар’єри» в рамках Всеукраїнського проекту "День Кар'єри", який було організовано управлінням молоді і спорту Сумської облдержадміністрації. Першим спікером проекту став ректор СумДУ, професор Анатолій Васильєв, який розповів про свою багаторічну трудову діяльність, про шлях від початку до посади ректора одного із найкращих вищих навчальних закладів України.

В якості спікерів виступили також мер міста Суми Олександр Лисенко, чемпіонка світу, заслужений майстер спорту України Олена Петрова, яка розповіла про свої секрети подолання життєвих бар’єрів та багато інших відомих сумчан.

Молодь, яка ще не визначилася із майбутнім фахом і ті, хто вже в активному пошуку роботи, мали можливість ознайомитися з вакансіями провідних підприємств – їх більш ніж 15 взяли участь в «Ярмарку вакансій» для молоді Сумщини. Більше 200 учасників відвідали захід.

Команда СумДУ представила свої освітні послуги, можливості для навчання майбутніх абітурієнтів та напрямки для подальшого розвитку молоді, яка вже навчається. Також було запропоновано освітні можливості та варіанти підвищення кваліфікації. Крім цього, молодь долучилися до інтерактивного лазерного тиру, який організувала військова кафедра, та розважального VR-стенду, платформу якого виготовлено на кафедрі процесів та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв факультету ТеСЕТ СумДУ.

Протягом дня тривали презентації навчальних закладів, серед яких були представлені професійно-технічні заклади та вищі навчальні заклади різного рівня акредитації.

Обновлено 24.05.2017 07:36