У Сумському державному університеті відбулась традиційна конференція для науковців-початківців, що зібрала близько 200 студентів молодших курсів, фахових коледжів та учнів шкіл міста.

Тривав захід, організований Науковим товариством студентів (слухачів), аспірантів, докторантів і молодих учених СумДУ, упродовж двох днів (18-19 березня).

Учасники не лише ділилися своїми науковими здобутками, а й змагалися за першість у шести тематичних секціях.  Переможців обирали самі учасники шляхом онлайн-голосування. Кожен мав представити свою доповідь якнайкраще, щоб зацікавити й здобути прихильність слухачів.

Переможець секція F «Сучасні технології у промисловому виробництві. Механічна інженерія. Актуальні екологічні проблеми» Радченко О. І. (факультет технічних систем та енергоефективних технологій) із доповіддю «Синтез штучних біологічно-сумісних матеріалів».

Другі та треті місця в різних секціях конференції було присуджено 31 роботі.

Сумський державний університет вітає молодих дослідників із першими кроками до вершин науки та бажає плідної праці, нових досягнень і цікавих проєктів, де кожен зможе реалізувати свій потенціал.