Новини
Оцінка рівня організації та якості освітнього процесу PDF Print E-mail
Written by Александр Ляпощенко   
Tuesday, 25 September 2018 00:00

Не будь байдужим - зроби 4 кроки та оціни якість організації освітньої діяльності в Університеті! Анкетування триває з 25.09.2018 до 16.10.2018.
Зайди за посиланням anketa.sumdu.edu.ua. Заповни анкету - сприяй поліпшенню навчання в СумДУ уже сьогодні!
Візьми ключ доступу в деканаті, у старости або зайди в свій Особистий кабінет студента.

Last Updated on Tuesday, 25 September 2018 20:44
 
Наукові розробки факультету ТеСЕТ представлені на міжнародній науковій конференції з віртуальної та доповненої реальності у Будапешті PDF Print E-mail

17-19 вересня у м. Будапешт (Угорщина) відбулась IV Міжнародна конференція "Virtual and Augmented Reality in Education (VARE 2018)".

На конференції були представлені спільні розробки факультету технічних систем та енергоефективних технологій з відділом ОМЦТЕН СумДУ, зокрема, мобільний додаток "AR-engineering constructions".

Просування розробки у міжнародному освітньому просторі стало можливим завдяки тісному співробітництву між факультетом ТеСЕТ СумДУ і факультетом Інженерної механіки та менеджменту Познанського технологічного університету (Польща).

Під час офіційної програми конференції була зроблена доповідь "Using the augmented reality for training engineering students".

Автори:

Збірник матеріалів конференції буде проіндексовано міжнародною наукометричною базою даних Scopus.

Детальніше ...

 
Запрошуємо студентів 2-го курсу СумДУ на паралельне навчання! PDF Print E-mail
Written by Александр Ляпощенко   
Friday, 14 September 2018 00:00

 
Студенти та викладачі кафедри прикладної екології приєдналися до акції «Міжнародний день чистих берегів» PDF Print E-mail
Written by Александр Ляпощенко   
Friday, 14 September 2018 00:00

15 вересня 2018 року відзначається Міжнародний день чистих берегів річок, морів та океанів (International Clean Beach Day). Долучайтеся до благородної справи – наведення ладу на берегах водойм! Дана екологічна акція проводиться кожен рік у 3-ті вихідні вересня, і проходить по всьому світу. Зокрема, цього дня проводяться акції на узбережжях з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Захід започатковано у 1986 році, з кожним роком він набуває все більшої популярності, бо проблема засмічення побутовим сміттям озер, річок, морів та океанів набрала глобальних масштабів.

14 вересня 2018 року студенти та викладачі кафедри прикладної екології СумДУ організували прибирання сміття на південному березі озера Чеха, де повністю відсутні розважальні заклади та заклади громадського харчування, що можуть і зобов‘язані слідкувати за чистотою на своїй території. В заході прийняло участь близько 80 студентів та викладачів кафедри. «Врожай» вдалося зібрали у 110 пакетів для сміття, що досить прикро і свідчить про вкрай низький рівень екологічної культури серед населення міста Суми.

Сподіваємось, що наші зусилля були не даремні і стануть для людей прикладом дбайливого ставлення до навколишнього середовища! Щиро вдячні усім студентам, які взяли участь у акції!

http://ecolog.sumdu.edu.ua/uk/news/9-here-is-the-news/119-chistyberegy2018.html

 
При підготовці магістрів з енергоменеджменту на факультеті ТеСЕТ СумДУ запроваджено міжнародні освітні проекти «Global Online Science Labs for Inquiry Learning at School», «Discovery Education» та Бостонського Університету PDF Print E-mail
Written by Александр Ляпощенко   
Monday, 10 September 2018 00:00

Студенти факультету технічних систем та енергоефективних технологій (ТеСЕТ) Сумського державного університету (СумДУ) зі спеціальності «Енергетичний менеджмент» будуть навчатися за допомогою віртуальних лабораторних робіт (ВЛР). Викладач кафедри прикладної гідроаеромеханіки (ПГМ) факультету ТеСЕТ СумДУ, к.т.н., асист. Вікторія Мілтих впроваджує виконання ВЛР на власних мобільних пристроях для студентів, що вивчають навчальну дисципліну «Нетрадиційні та поновлювані джерела енергії».

ВЛР широко застосовуються у сучасному навчальному процесі провідними університетами світу. Вони імітують реальні фізичні процеси, що вивчаються. За допомогою ВЛР можна досліджувати, наприклад, роботу великих вітроелектростанцій, що у натурних умовах є неможливим. Заплановані робочою програмою ВЛР, були розроблені фахівцями Бостонського Університету та освітніх проектів «Global Online Science Labs for Inquiry Learning at School» та «Discovery Education».

Викладачі кафедри ПГМ факультету ТеСЕТ СумДУ впроваджують у навчальний процес студентів сучасні технології, методи та засоби навчання, щоб забезпечити отримання найсучасніших знань та навичок, загальних та спеціальних компетентностей, які затребувані на світовому ринку праці.

 
«StartPrev12345678910NextEnd»

Page 1 of 61