Звання «Містер СумДУ-2018» отримав студент факультету ТеСЕТ PDF Print E-mail
Written by Александр Ляпощенко   
Thursday, 20 December 2018 00:00

20 грудня в Сумському державному університеті відбувся традиційний конкурс чоловічої мужності, краси та харизми «Містер СумДУ-2018». 14 хлопців із семи структурних підрозділів протягом двох годин вражали глядачів своїми талантами, оригінальністю та вмінням триматися на сцені. Організував конкурс студенстський ректорат СумДУ.

За творчою концепцією учасники виступили в трьох спільних тематичних дефіле. У першому, який символізував ранок, хлопці демонстрували стиль street-casual, тобто свій повсякденний одяг. У другому виході під назвою «День» хлопці дефілювали в спортивному одязі та показували чим займаються протягом дня. І третім, заключним дефіле, став «Вечір» - хлопці вийшли у вечірніх костюмах.

Основною і найочікуванішою частиною конкурсу став творчий етап, де хлопці демонстрували свої таланти. Учасники із факультету технічних систем та енергоефективних технологій Олександр Мироненко демонстрував свою пластичність та силу в танці, а заключним виступом був номер Олесандра Корчменка – в комедійному танці він демонстрував акробатичні трюки.

Для оголошення переможця було запрошено студента факлуьтету ТеСЕТ - «Містер СумДУ-2017» Артура Тюлєнєва. Кілька хвилин очікування і головна інтрига вечора розкрита – найголовніший титул «Містер СумДУ -2018» отримує студент факультету ТеСЕТ Олександр Мироненко, а в номінації «Містер Спорт» - Олександр Корчменко. Вітання!