Новини
«Кращий студент СумДУ-2017» PDF Print E-mail
Written by Александр Ляпощенко   
Thursday, 16 November 2017 00:00

16 листопада 2017 року в студентському клубі «Спортлайн» відбулася церемонія нагородження переможців щорічного конкурсу «Кращий студент СумДУ-2017» присвяченого Міжнародному Дню студента.

У нашому університеті студенти мають змогу не тільки отримувати високоякісну освіту, але і всебічно розвиватись – займатись наукою, спортом, реалізовувати громадські та мистецькі проекти! І ми дуже пишаємось тим, що в СумДУ навчаються переможці предметних олімпіад, наукових конкурсів, лауреати всеукраїнських та міжнародних мистецьких фестивалів, спортивних чемпіонатів України, Європи та світу!

З нагоди Міжнародного дня студента ми відзначаємо кращі здобутки наших студентів у науці, спорті, навчанні, а також громадській та мистецькій діяльності.
Представники факультету технічних систем та енергоефективних технологій зайняли гідне місце у когорті нагороджених. Так, перемогу у номінації «Кращий громадський діяч СумДУ» та право представляти наш ВУЗ на обласному етапі змагань здобула студентка нашого факультету, студентський ректор СумДУ – Анастасія Гончарова.

Інші наші студенти будуть змагатися за звання кращих студентів Сумщини у номінаціях «Кращий студент-науковець Сумщини» – Охріменко Віктор (магістрант 1-го року навчання, група МТ.м-71) та «Кращий студент-танцюрист Сумщини» – Чубур Вікторія (студентка 4-го курсу, група ТС-41).
Наші студенти вміють навчатись, вміють перемагати та вміють дивувати!

Сподіваємось, що вони одержать ще безліч великих і малих перемог у житті, а Наша Альма Матер буде пишатись ще не одним поколінням прекрасних студентів! Студенти СумДУ завжди відрізнялись невичерпним оптимізмом і вмінням вдало виходити з різних життєвих негараздів! Бажаємо їм нових перемог подальших звершень!

 
Науковець факультету ТеСЕТ узяв участь у саміті Google Top Contributors PDF Print E-mail

25-27 жовтня у Європейському Головному Офісі Google (м. Дублін, Ірландія) відбувся саміт Google Top Contributors.

Одним із представників України на цьому заході був доцент кафедри ПМіТКМ Андрій Дегула.

Під час саміту відбулись сесії, на яких було обговорено інновації компанії Google, а також організовано екскурсії будівлями офісу та містом.

 

 
"Журнал інженерних наук" увійшов до Міжнародної наукометричної бази даних Index Copernicus PDF Print E-mail

У листопаді 2017 р. "Журнал інженерних наук" увійшов до міжнародної наукометричної бази даних Index Copernicus.

"Журнал інженерних наук" - це фахове наукове видання України, що з 2014 р. видається Сумським державним університетом за підтримки факультету технічних систем та енергоефективних технологій, та висвітлює актуальні питання сучасного високотехнологічного виробництва, розвитку нових наукових течій у техніці та розробки технологій майбутнього (див. тематики журналу).

На даний час "Журнал інженерних наук" входить до 17 міжнародних наукометричних баз даних, у тому числі Index Copernicus, Google Scholar, DOAJ, ResearchBib, WorldCat тощо.

Редакційна колегія проводить підготовчу роботу щодо подальшого індексування журналу БД Scopus.

 

Наразі триває підготовка англомовного номеру журналу, який вийде у грудні 2017 р.

Вашу статтю Ви можете надсилати на e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .

Запрошуємо до співпраці!

 
Аспірантка факультету ТеСЕТ отримала стипендію на навчання у Літній Академії університету Кобленц-Ландау PDF Print E-mail

Аспірантка факультету ТеСЕТ М’якаєва Ганна отримала стипендію на навчання у Літній Академії з Екотоксикології університету Кобленц-Ландау, яка проходила з 10 по 24 вересня у м. Ландау (Німеччина). Впродовж 2-х тижнів вона проходила інтенсивний курс з вивчення дисциплін, пов’язаних із впливом пестицидів на навколишнє середовище та сучасними геоінформаційними технологіями в області екології.

Викладачами курсів були дослідники з різних країн світу. Ганна відмічає, що матеріали курсів були дуже корисними і допоможуть їй у власних дослідженнях.

Окрім курсів для студентів академії організатори підготували цікаву соціальну програму. Під час екскурсії до однієї з лабораторій університету студенти зустрілись із міністром екології Німеччини.

Ганна дуже задоволена результатами та впевнена, що отриманий досвід допоможе їй у науковій діяльності.

 

 

 

 
У СумДУ відсвяткували Всеукраїнський день бібліотек PDF Print E-mail
Written by Александр Ляпощенко   
Thursday, 28 September 2017 00:00

28 вересня в Сумському державному університеті відбувся захід "Reading party", приурочений до Всеукраїнського дня бібліотек. Із цієї нагоди, любителі книг зібралися на площі біля університету, щоб згадати найвідоміших письменників, знамениті крилаті вирази, обговорити книжкові новинки. Бібліотекарі СумДУ визначили найкращих читачів у трьох номінаціях. У номінації «Кращий читач-студент» перемогу отримала студентка 5-го курсу факультету технічних систем та енергозберігаючих технологій Катерина Белява. Серед викладачів найкращим читачем став викладач факультету ТеСЕТ Олександр Ратушний. А в номінації «Кращий читач-співробітник» переміг Петро Момотенко. За читацьку активність переможці усіх номінацій отримали подарунки від бібліотеки – книги світових класиків.

Студенти взяли участь в інтерактивних вікторинах «Вгадай літературного героя», «Book travel». Особливий сюрприз для глядачів підготували студенти-першокурсники, розігравши міні-виставу «Читач-мрія». Актори-аматори класифікували всіх читачів за чотирма групами, серед яких кожен міг вгадати і себе. На завершення розважальної програми студенти взялися участь у конкурсі «Бігаючі букви». За участь та правильні відповіді на питання вікторин учасники заходу отримали пам’ятні подарунки та солодощі.

Також до Всеукраїнського дня бібліотек у СумДУ оголошено акцію «Подаруй бібліотеці книгу». Книги приймаються у відділі комплектування (центральна бібліотека, 1 пов., 109 кімн.). За результатами акції на найактивнішого учасника чекає подарунок. Акція дієтиме до 25 жовтня.

 
«StartPrev12345678910NextEnd»

Page 1 of 56