Новини
Студенти факультету ТеСЕТ змагалися у інтелектуальній грі «Брейн-Ринг» PDF Print E-mail
Written by Александр Ляпощенко   
Thursday, 04 October 2018 00:00

04 жовтня 2018 року студентський деканат разом з НТСА факультету ТеСЕТ СумДУ провели факультетський турнір з «Брейн-рингу». Серед студентів – інженерів за звання найрозумніших боролися 4 команди з 15 учасників.

Модератор гри – керівник гуртка «Ерудит» СумДУ Микола Гуменний та в.о. голови НТСА факультету ТеСЕТ Олег Чех поставили учасникам запитання про цікаві технічні винаходи,  видатних інженерів сучасності, а також питання з фізики, хімії, екології, матеріалознавства, та інших інженерних дисциплін.

За підсумками гри четверте місце посіла команда першокурсників «Інтелектуали», третє місце виборола збірна команда 1 – 5 курсів «Віннери». Після досить рівної боротьби у напруженому фіналі  на другій сходинці опинилася команда третьокурсників «Легіон», а перемогу здобула команда студентів другого курсу «Пухкий кролик».

Студентський декан Марина Антоненко та в.о. голови НТСА факультету ТеСЕТ Олег Чех подякували учасникам за активну та цікаву гру, вручили всім її учасникам сувеніри з символікою СумДУ, а переможцям ­­– ще й солодкий подарунок.

Факультет ТеСЕТ разом із студентським деканатом та науковим товариством вітає переможців та бажає учасникам і надалі розвивати свою ерудованість!

 
Наукові розробки факультету ТеСЕТ представлені на міжнародній науковій конференції з віртуальної та доповненої реальності у Будапешті PDF Print E-mail

17-19 вересня у м. Будапешт (Угорщина) відбулась IV Міжнародна конференція "Virtual and Augmented Reality in Education (VARE 2018)".

На конференції були представлені спільні розробки факультету технічних систем та енергоефективних технологій з відділом ОМЦТЕН СумДУ, зокрема, мобільний додаток "AR-engineering constructions".

Просування розробки у міжнародному освітньому просторі стало можливим завдяки тісному співробітництву між факультетом ТеСЕТ СумДУ і факультетом Інженерної механіки та менеджменту Познанського технологічного університету (Польща).

Під час офіційної програми конференції була зроблена доповідь "Using the augmented reality for training engineering students".

Автори:

Збірник матеріалів конференції буде проіндексовано міжнародною наукометричною базою даних Scopus.

Детальніше ...

 
Запрошуємо студентів 2-го курсу СумДУ на паралельне навчання! PDF Print E-mail
Written by Александр Ляпощенко   
Friday, 14 September 2018 00:00

 
Студенти та викладачі кафедри прикладної екології приєдналися до акції «Міжнародний день чистих берегів» PDF Print E-mail
Written by Александр Ляпощенко   
Friday, 14 September 2018 00:00

15 вересня 2018 року відзначається Міжнародний день чистих берегів річок, морів та океанів (International Clean Beach Day). Долучайтеся до благородної справи – наведення ладу на берегах водойм! Дана екологічна акція проводиться кожен рік у 3-ті вихідні вересня, і проходить по всьому світу. Зокрема, цього дня проводяться акції на узбережжях з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Захід започатковано у 1986 році, з кожним роком він набуває все більшої популярності, бо проблема засмічення побутовим сміттям озер, річок, морів та океанів набрала глобальних масштабів.

14 вересня 2018 року студенти та викладачі кафедри прикладної екології СумДУ організували прибирання сміття на південному березі озера Чеха, де повністю відсутні розважальні заклади та заклади громадського харчування, що можуть і зобов‘язані слідкувати за чистотою на своїй території. В заході прийняло участь близько 80 студентів та викладачів кафедри. «Врожай» вдалося зібрали у 110 пакетів для сміття, що досить прикро і свідчить про вкрай низький рівень екологічної культури серед населення міста Суми.

Сподіваємось, що наші зусилля були не даремні і стануть для людей прикладом дбайливого ставлення до навколишнього середовища! Щиро вдячні усім студентам, які взяли участь у акції!

http://ecolog.sumdu.edu.ua/uk/news/9-here-is-the-news/119-chistyberegy2018.html

 
При підготовці магістрів з енергоменеджменту на факультеті ТеСЕТ СумДУ запроваджено міжнародні освітні проекти «Global Online Science Labs for Inquiry Learning at School», «Discovery Education» та Бостонського Університету PDF Print E-mail
Written by Александр Ляпощенко   
Monday, 10 September 2018 00:00

Студенти факультету технічних систем та енергоефективних технологій (ТеСЕТ) Сумського державного університету (СумДУ) зі спеціальності «Енергетичний менеджмент» будуть навчатися за допомогою віртуальних лабораторних робіт (ВЛР). Викладач кафедри прикладної гідроаеромеханіки (ПГМ) факультету ТеСЕТ СумДУ, к.т.н., асист. Вікторія Мілтих впроваджує виконання ВЛР на власних мобільних пристроях для студентів, що вивчають навчальну дисципліну «Нетрадиційні та поновлювані джерела енергії».

ВЛР широко застосовуються у сучасному навчальному процесі провідними університетами світу. Вони імітують реальні фізичні процеси, що вивчаються. За допомогою ВЛР можна досліджувати, наприклад, роботу великих вітроелектростанцій, що у натурних умовах є неможливим. Заплановані робочою програмою ВЛР, були розроблені фахівцями Бостонського Університету та освітніх проектів «Global Online Science Labs for Inquiry Learning at School» та «Discovery Education».

Викладачі кафедри ПГМ факультету ТеСЕТ СумДУ впроваджують у навчальний процес студентів сучасні технології, методи та засоби навчання, щоб забезпечити отримання найсучасніших знань та навичок, загальних та спеціальних компетентностей, які затребувані на світовому ринку праці.

 
«StartPrev12345678910NextEnd»

Page 1 of 61